LIGA SEHA GAZPROM
Naslednja tekma
Gorenje VelenjeGorenje Velenje
VS
VojvodinaVojvodina
DNIURMINUT
VojvodinaVojvodina
Velenje, Rdeča dvorana
22. oktober 2017 - 17.00
Razpored tekem
VIDEO: Na krilih Ferlina do super končnice in zmage v Skopju
19
Okt
VIDEO: Na krilih Ferlina do super končnice in zmage v Skopju
PIKIN NAPOVEDNIK: Mlajši dečki sezono začenjajo z domačima tekmama
19
Okt
PIKIN NAPOVEDNIK: Mlajši dečki sezono začenjajo z domačima tekmama
S sijajno končnico do zmage v Skopju
18
Okt
S sijajno končnico do zmage v Skopju
Gorenje Velenje v Skopje s tremi mladimi upi
17
Okt
Gorenje Velenje v Skopje s tremi mladimi upi
Dogodki - Oktober 2017Naslednji
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
Prejšnji Dogodki - November 2017Naslednji
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
Prejšnji Dogodki - December 2017Naslednji
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
Prejšnji Dogodki - Januar 2018Naslednji
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
Prejšnji Dogodki - Februar 2018Naslednji
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
Prejšnji Dogodki - Marec 2018Naslednji
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
Prejšnji Dogodki - April 2018Naslednji
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
Prejšnji Dogodki - Maj 2018Naslednji
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
Prejšnji Dogodki - Junij 2018Naslednji
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
Prejšnji Dogodki - Julij 2018Naslednji
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
Prejšnji Dogodki - Avgust 2018Naslednji
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
Prejšnji Dogodki - September 2018
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
3. kolo Lige prvakov | 1. 10. 2017 ob 17:00 | Velenje, Rdeča dvorana
4. kolo Lige prvakov | 5. 10. 2017 ob 20:15 | Schauffhausen (ŠVI), BBC-Arena
Pripravljalna tekma | 11. 10. 2017 ob 0:00 | Dobora, ŠD Dobova
5. kolo Lige prvakov | 15. 10. 2017 ob 17:00 | Elverum (NOR), Terningen Arena
6. kolo Lige SEHA Gazprom | 18. 10. 2017 ob 18:45 | Skopje (MAK), VIP Arena SC Boris Trajkovski
5. kolo Lige SEHA Gazprom | 22. 10. 2017 ob 17:00 | Velenje, Rdeča dvorana
Pripravljalna tekma | 31. 10. 2017 ob 19:00 | Dvorana Bonifika, Koper
6. kolo Lige prvakov | 4. 11. 2017 ob 19:30 | Velenje, Rdeča dvorana
7. kolo Lige SEHA Gazprom | 7. 11. 2017 ob 0:00 | Velenje, Rdeča dvorana
7. kolo Lige prvakov | 11. 11. 2017 ob 19:30 | Leon (ŠPA), Palacio de los Deportes
8. kolo Lige prvakov | 16. 11. 2017 ob 19:00 | Velenje, Rdeča dvorana
9. kolo Lige prvakov | 25. 11. 2017 ob 19:30 | Velenje, Rdeča dvorana
8. kolo Lige SEHA Gazprom | 28. 11. 2017 ob 0:00 | Velenje, Rdeča dvorana
10. kolo Lige prvakov | 3. 12. 2017 ob 16:50 | Skjern (DAN), Skjern Bank Arena
9. kolo Lige SEHA Gazprom | 6. 12. 2017 ob 0:00 | Prešov (SVK), Tatran Handball Arena
10. kolo Lige SEHA Gazprom | 10. 12. 2017 ob 0:00 | Celje, Dvorana Zlatorog
11. kolo Lige SEHA Gazprom | 13. 12. 2017 ob 0:00 | Velenje, Rdeča dvorana
12. kolo Lige SEHA Gazprom | 17. 12. 2017 ob 0:00 | Pančevo (SRB), Sportska hala Strelište
13. kolo Lige SEHA Gazprom | 4. 2. 2018 ob 0:00 | Velenje, Rdeča dvorana
14. kolo Lige SEHA Gazprom | 14. 2. 2018 ob 0:00 | Novi Sad, SPENS
15. kolo Lige SEHA Gazprom | 27. 2. 2018 ob 0:00 | Velenje, Rdeča dvorana
16. kolo Lige SEHA Gazprom | 6. 3. 2018 ob 0:00 | Zagreb (HRV), Kutija šibica
17. kolo Lige SEHA Gazprom | 13. 3. 2018 ob 0:00 | Brest (BLR), Sport Palace Victoria
18. kolo Lige SEHA Gazprom | 18. 3. 2018 ob 0:00 | Velenje, Rdeča dvorana
Vse najboljše, Davor Hrovat!
Vse najboljše, Gorazd Hostnik!
Vse najboljše, Aleš Anžič!
Vse najboljše, Mitja Drobež!
Vse najboljše, Mitja Drobež!
Vse najboljše, Željko Babić!
Vse najboljše, Ivan Simonović!
Vse najboljše, Natalija Mrevlje!
Vse najboljše, Matej Kramer!
Vse najboljše, Tomaž Juršič!
Vse najboljše, Morten Seier Larsen!
Vse najboljše, Marko Oštir!
Vse najboljše, Sašo Djurić!
Vse najboljše, Alem Toskić!
Vse najboljše, Matjaž Brumen!
Vse najboljše, Klemen Luzar!
Vse najboljše, Klemen Luzar!
Vse najboljše, Rok Golčar!
Vse najboljše, Žarko Pejović!
Vse najboljše, Blaž Kleč!
Vse najboljše, Klemen Ferlin!
Vse najboljše, Jaka Hrast!
Vse najboljše, Robert Markotić!
Vse najboljše, Niko Medved!
Vse najboljše, Saša Mijatovič!
Vse najboljše, Jan Grebenc!
Vse najboljše, Gregor Potočnik!
Vse najboljše, Nejc Cehte!
Vse najboljše, Rok Zaponšek!
Vse najboljše, Matic Verdinek!
Vse najboljše, Vid Levc!
Vse najboljše, Rok Ovniček!
Vse najboljše, Jan Tajnik!
Vse najboljše, Darko Stojnić!
Vse najboljše, Ibrahim Haseljić!
Vse najboljše, Ibrahim Haseljić!
Vse najboljše, Ibrahim Haseljić!
Vse najboljše, David Svečko!
Vse najboljše, David Svečko!
Vse najboljše, Gašper Aubreht!
Vse najboljše, Jure Šilc!
Vse najboljše, Don Frankovič!
Vse najboljše, Tadej Mazej!
Vse najboljše, Tadej Mazej!
Vse najboljše, Tadej Mazej!
Vse najboljše, Žan Jagodič!
Vse najboljše, Žan Jagodič!
Vse najboljše, Kenan Pajt!
Vse najboljše, Filip Banfro!
Vse najboljše, Filip Banfro!
Vse najboljše, Jaka Pirmanšek!
Vse najboljše, Jaka Pirmanšek!
Vse najboljše, Andrej Jukic!
Vse najboljše, Andrej Jukić!
Vse najboljše, Matic Iršič!
Vse najboljše, Matic Iršič!
Vse najboljše, Tilen Grudnik!
Vse najboljše, Tilen Grudnik!
Vse najboljše, Matija Tratnik!
Vse najboljše, Matija Tratnik!
Vse najboljše, Žiga Špiljak!
Vse najboljše, Žiga Špiljak!
Vse najboljše, Grega Krušnik!
Vse najboljše, Grega Krušnik!
Vse najboljše, Jernej Drobež!
Vse najboljše, Jernej Drobež!
Vse najboljše, Jernej Drobež!
Vse najboljše, Jernej Drobež!
Vse najboljše, Leon Podpečan!
Vse najboljše, Leon Podpečan!
Vse najboljše, Leon Podpečan!
Vse najboljše, Tilen Grobelnik!
Vse najboljše, Tilen Grobelnik!
Vse najboljše, Tilen Grobelnik!
Vse najboljše, Timotej Grmšek!
Vse najboljše, Nino Komar!
Vse najboljše, Nino Komar!
Vse najboljše, Benjamin Burek!
Vse najboljše, Benjamin Burek!
Vse najboljše, Miljan Vujović!
Vse najboljše, Miljan Vujović!
Vse najboljše, Miljan Vujović!
Vse najboljše, Enej Jeromel!
Vse najboljše, Luka Podpečan!
Vse najboljše, Luka Podpečan!
Vse najboljše, Domen Tajnik!
Vse najboljše, Domen Tajnik!
Vse najboljše, Žiga Zupanič!
Vse najboljše, Urban Starc!
Vse najboljše, Urban Starc!
Vse najboljše, Urban Starc!
Vse najboljše, Jan Pongrac!
Vse najboljše, Peter Šiško!
Vse najboljše, Domen Oblak!
Vse najboljše, Blaž Hojnik!
Vse najboljše, Aljaž Ograjenšek!
Vse najboljše, Tit Bizjak!
Vse najboljše, Filip Radivojević!
Vse najboljše, Aljaž Bandalo Magrič!
Vse najboljše, Matej Aubreht!
Vse najboljše, Andraž Brunšek!
Vse najboljše, Jaš Mazaj!
Vse najboljše, Jaš Mazaj!
Vse najboljše, Alen Husejnović!
Vse najboljše, Aljaž Ovčjak!
Vse najboljše, Aljaž Ring!
Vse najboljše, Tibor Štefl!
Vse najboljše, Matija Jovanovič!
Vse najboljše, Nace Radšel!
Vse najboljše, Matej Mrkonjić!
Vse najboljše, Rok Hudovernik!
Vse najboljše, Matic Kopušar!
Vse najboljše, Aljaž Verboten!
Vse najboljše, Nik Šmigoc!
Vse najboljše, Robi Šeliga!
Vse najboljše, Kenan Mrkaljević!
Vse najboljše, Jaka Lah!
Vse najboljše, Aljaž Flis!
Vse najboljše, Alem Smajlović!
Vse najboljše, Jaka Kuster!
Vse najboljše, Gaber Pandol!
Vse najboljše, Aleks Cvijetinovič!
Vse najboljše, Nejc Bizjak!
Vse najboljše, Marcel Sitar!
Vse najboljše, Tarik Mlivić!
Vse najboljše, Amar Zulić!
Vse najboljše, Lan Jezernik!
Vse najboljše, Rožle Bandalo Magrič!
Vse najboljše, Leo Škrobot!
Vse najboljše, Tilen Einfalt!
Vse najboljše, Alen Karijašević!
Vse najboljše, Tim Petrovič!
Vse najboljše, Žan Luka Hojnik!
Vse najboljše, Jaka Kamenicki!
Vse najboljše, Anže Stropnik!
Vse najboljše, Maj Rednjak!
Vse najboljše, Jakob Cesar!
Vse najboljše, Jaka Hribar!
Vse najboljše, Gal Potočnik!
Vse najboljše, Nace Lesnjak-Notersberg!
Vse najboljše, Tilen Sopotnik!
Vse najboljše, Gaj Guček!
Vse najboljše, Jaka Miklavžina!
Vse najboljše, Filip Pušnik Jamnikar!
Vse najboljše, Aljaž Supovec!
Vse najboljše, Taj Puklič!
Vse najboljše, Luka Stropnik!
Vse najboljše, Žan Luka Blažinčič!
Vse najboljše, Marko Horvat!
Vse najboljše, Dino Bečirović!
Vse najboljše, Andrej Nunič!
Vse najboljše, Franci Toš Antlej!
Vse najboljše, Jaka Juršič!
Vse najboljše, Maj Cafuta!
Vse najboljše, Marko Pečnik!
Vse najboljše, Gašper Koren!
Vse najboljše, Belmin Rabić!
Vse najboljše, Mitja Kuntarič!
Vse najboljše, Luka Drobež!
Vse najboljše, Marcel Komar!
Vse najboljše, Malik Mlivić!
Vse najboljše, Karlo Gril!
Vse najboljše, Armin Mujdžić!
Vse najboljše, Val Obreza!
Vse najboljše, Borut Slatinek!
Vse najboljše, Lan Suljemanović!
Vse najboljše, Žak Žolgar!
Vse najboljše, Anže Krobot!
Vse najboljše, Tim Krobot!
Vse najboljše, Tjaž Podhovnik!
Vse najboljše, Aljaž Aristovnik!
Vse najboljše, Aljaž Pratnekar!
Vse najboljše, Aljaž Atelšek!
Vse najboljše, Luc Plešnik!
Vse najboljše, Nik Šeliga!
Vse najboljše, Vanja Dragič!
Vse najboljše, Benjamin Mrkaljevič!
Vse najboljše, Anže Kalan!
Vse najboljše, Luka Podvratnik!
Vse najboljše, Nejc Vohar!
Vse najboljše, Tim Praprotnik!
Vse najboljše, Jane Knez!
Vse najboljše, Denis Mašič!
Vse najboljše, Maj Sebanc!
Vse najboljše, Lovro Pečečnik!
Vse najboljše, Luka Kopušar!
Vse najboljše, Nik Borovnik!
Vse najboljše, Nik Borovnik!
Vse najboljše, Izak Radivojevič!
Vse najboljše, Tjaž Zadravec!
Vse najboljše, Denis Mujič!
Vse najboljše, Timotej Fujs!
Vse najboljše, Alan Galijaševič Alič!
Vse najboljše, Fran Šerc!
Vse najboljše, Tim Laznik!
Vse najboljše, Erik Stvarnik!
Vse najboljše, Adin Jusič!
Vse najboljše, Tim Rednjak!
Vse najboljše, Žan Pajk!
Vse najboljše, An Avdič!
Vse najboljše, Nik Kreslin!
Vse najboljše, Jan Guček!
Vse najboljše, Jan Guček!
Vse najboljše, Omar Ajšič!

Odigrane tekme

Prejšnja tekma
18
OKT
6. kolo Lige SEHA Gazprom | 18:45 | Skopje (MAK), VIP Arena SC Boris Trajkovski
Metalurg Skopje
Metalurg Skopje
24:29
Gorenje Velenje
Gorenje Velenje

VELUX EHF Liga prvakov

EkipaZmageIzenačenjaPoraziTočke
1. Skjern Handbold3026
2. Kadetten Schaffhausen3026
3. Elverum Handball3026
4. Gorenje Velenje3026
5. Abanca Ademar Leon2034
6. Dinamo Bukarešta1042

Liga SEHA Gazprom

 EkipaZmageIzenačenjaPoraziTočke
1.Vardar50015
2.Meškov Brest40212
3.PPD Zagreb31210
4.Celje Piv. Laško31110
5.Tatran Prešov3029
6.Gorenje Velenje2127
6.Gorenje Velenje2127

VELUX EHF Liga prvakov

EkipaTekmeZmageIzenačenjaPoraziDani goliPrejeti goliRazlikaTočke
1. Skjern Handbold5302157136216
2. Kadetten Schaffhausen530214814086
3. Elverum Handball530215615426
4. Gorenje Velenje530213713706
5. Abanca Ademar Leon5203130138-84
6. Dinamo Bukarešta5104139162-232

Liga SEHA Gazprom

 EkipaTekmeZmageIzenačenjaPoraziDani goliPrejeti goliRazlikaTočke
1.Vardar55001571164115
2.Meškov Brest64021751552012
3.PPD Zagreb63121641541010
4.Celje Piv. Laško53111371271010
5.Tatran Prešov5302146133139
6.Gorenje Velenje5212128129-17
7.Metalurg6204146156-106
8.Nexe5113121143-224
9.Vojvodina5104121146-253
10.Dinamo Pančevo6105149185-363

27
ZMAG
v pretekli sezoni
40
TEKEM
odigranih na sezono
59
LET
obstoja kluba
220
TEKEM
vseh selekcij na sezono
1559
GOLOV
Boruta Plaskana za RKGV
2500
SEDEŽEV
v Rdeči dvorani

Generalni sponzor

Sponzorji

Partnerji

Podporniki

Osa pika