LIGA SEHA GAZPROM
Naslednja tekma
Gorenje VelenjeGorenje Velenje
VS
VardarVardar
DNIURMINUT
VardarVardar
Velenje, Rdeča dvorana
13. december 2017 - 20.45
Razpored tekem
V sredo v Rdeči dvorani gostujejo evropski klubski prvaki
12
Dec
V sredo v Rdeči dvorani gostujejo evropski klubski prvaki
OSICE: Mladinci po zmagi proti Krki znova na vrhu lestvice
12
Dec
OSICE: Mladinci po zmagi proti Krki znova na vrhu lestvice
Katera osa si življenja ne predstavlja brez aparata za kuhanje kave?
11
Dec
Katera osa si življenja ne predstavlja brez aparata za kuhanje kave?
OSICE: Mlajši dečki B kljub porazu ostajajo na prvem mestu
11
Dec
OSICE: Mlajši dečki B kljub porazu ostajajo na prvem mestu
Dogodki - December 2017Naslednji
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
Prejšnji Dogodki - Januar 2018Naslednji
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
Prejšnji Dogodki - Februar 2018Naslednji
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
Prejšnji Dogodki - Marec 2018Naslednji
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
Prejšnji Dogodki - April 2018Naslednji
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
Prejšnji Dogodki - Maj 2018Naslednji
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
Prejšnji Dogodki - Junij 2018Naslednji
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
Prejšnji Dogodki - Julij 2018Naslednji
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
Prejšnji Dogodki - Avgust 2018Naslednji
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
Prejšnji Dogodki - September 2018Naslednji
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
Prejšnji Dogodki - Oktober 2018Naslednji
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
Prejšnji Dogodki - November 2018
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
10. kolo Lige prvakov | 3. 12. 2017 ob 16:00 | Herning (DAN), Messecenter
9. kolo Lige SEHA Gazprom | 7. 12. 2017 ob 18:00 | Prešov (SVK), Tatran Handball Arena
10. kolo Lige SEHA Gazprom | 10. 12. 2017 ob 17:00 | Celje, Dvorana Zlatorog
11. kolo Lige SEHA Gazprom | 13. 12. 2017 ob 20:45 | Velenje, Rdeča dvorana
12. kolo Lige SEHA Gazprom | 17. 12. 2017 ob 18:00 | Pančevo (SRB), Sportska hala Strelište
8. kolo Lige SEHA Gazprom | 20. 12. 2017 ob 18:00 | Velenje, Rdeča dvorana
Osmina finala Pokala Slovenije | 21. 12. 2017 ob 19:00 | Grosuplje, ŠD Brinje
13. kolo Lige SEHA Gazprom | 4. 2. 2018 ob 0:00 | Velenje, Rdeča dvorana
14. kolo Lige SEHA Gazprom | 14. 2. 2018 ob 0:00 | Novi Sad, SPENS
15. kolo Lige SEHA Gazprom | 27. 2. 2018 ob 0:00 | Velenje, Rdeča dvorana
16. kolo Lige SEHA Gazprom | 6. 3. 2018 ob 0:00 | Zagreb (HRV), Kutija šibica
17. kolo Lige SEHA Gazprom | 13. 3. 2018 ob 0:00 | Brest (BLR), Sport Palace Victoria
18. kolo Lige SEHA Gazprom | 18. 3. 2018 ob 0:00 | Velenje, Rdeča dvorana
Vse najboljše, Gorazd Hostnik!
Vse najboljše, Aleš Anžič!
Vse najboljše, Mitja Drobež!
Vse najboljše, Željko Babić!
Vse najboljše, Natalija Mrevlje!
Vse najboljše, Matej Kramer!
Vse najboljše, Tomaž Juršič!
Vse najboljše, Morten Seier Larsen!
Vse najboljše, Marko Oštir!
Vse najboljše, Alem Toskić!
Vse najboljše, Matjaž Brumen!
Vse najboljše, Klemen Luzar!
Vse najboljše, Rok Golčar!
Vse najboljše, Žarko Pejović!
Vse najboljše, Blaž Kleč!
Vse najboljše, Barbara Bobinac!
Vse najboljše, Klemen Ferlin!
Vse najboljše, Jaka Hrast!
Vse najboljše, Tadej Jug!
Vse najboljše, Robert Markotić!
Vse najboljše, Niko Medved!
Vse najboljše, Saša Mijatovič!
Vse najboljše, Jan Grebenc!
Vse najboljše, Gregor Potočnik!
Vse najboljše, Nejc Cehte!
Vse najboljše, Rok Zaponšek!
Vse najboljše, Matic Verdinek!
Vse najboljše, Vid Levc!
Vse najboljše, Rok Ovniček!
Vse najboljše, Jan Tajnik!
Vse najboljše, Darko Stojnić!
Vse najboljše, Ibrahim Haseljić!
Vse najboljše, Ibrahim Haseljić!
Vse najboljše, David Svečko!
Vse najboljše, David Svečko!
Vse najboljše, Tadej Mazej!
Vse najboljše, Tadej Mazej!
Vse najboljše, Žan Jagodič!
Vse najboljše, Kenan Pajt!
Vse najboljše, Filip Banfro!
Vse najboljše, Jaka Pirmanšek!
Vse najboljše, Andrej Jukic!
Vse najboljše, Matic Iršič!
Vse najboljše, Tilen Grudnik!
Vse najboljše, Matija Tratnik!
Vse najboljše, Davor Horvat!
Vse najboljše, Žiga Špiljak!
Vse najboljše, Grega Krušnik!
Vse najboljše, Jernej Drobež!
Vse najboljše, Jernej Drobež!
Vse najboljše, Jernej Drobež!
Vse najboljše, Jernej Drobež!
Vse najboljše, Brin Cimerman!
Vse najboljše, Leon Podpečan!
Vse najboljše, Tilen Grobelnik!
Vse najboljše, Tilen Grobelnik!
Vse najboljše, Timotej Grmšek!
Vse najboljše, Timotej Grmšek!
Vse najboljše, Nino Komar!
Vse najboljše, Benjamin Burek!
Vse najboljše, Miljan Vujović!
Vse najboljše, Miljan Vujović!
Vse najboljše, Miljan Vujović!
Vse najboljše, Luka Podpečan!
Vse najboljše, Domen Tajnik!
Vse najboljše, Domen Tajnik!
Vse najboljše, Urban Starc!
Vse najboljše, Urban Starc!
Vse najboljše, Jan Pongrac!
Vse najboljše, Peter Šiško!
Vse najboljše, Peter Šiško!
Vse najboljše, Peter Šiško!
Vse najboljše, Domen Oblak!
Vse najboljše, Blaž Hojnik!
Vse najboljše, Aljaž Ograjenšek!
Vse najboljše, Filip Radivojević!
Vse najboljše, Aljaž Bandalo Magrič!
Vse najboljše, Matej Avbreht!
Vse najboljše, Andraž Brunšek!
Vse najboljše, Jaš Mazaj!
Vse najboljše, Jaš Mazaj!
Vse najboljše, Alen Husejnović!
Vse najboljše, Aljaž Ring!
Vse najboljše, Gašper Koren!
Vse najboljše, Matija Jovanovič!
Vse najboljše, Nace Radšel!
Vse najboljše, Matej Mrkonjić!
Vse najboljše, Rok Hudovernik!
Vse najboljše, Matic Kopušar!
Vse najboljše, Aljaž Verboten!
Vse najboljše, Nik Šmigoc!
Vse najboljše, Robi Šeliga!
Vse najboljše, Kenan Mrkaljević!
Vse najboljše, Jaka Lah!
Vse najboljše, Aljaž Flis!
Vse najboljše, Alem Smajlović!
Vse najboljše, Jaka Kuster!
Vse najboljše, Gaber Pandol!
Vse najboljše, Aleks Cvijetinović!
Vse najboljše, Nejc Bizjak!
Vse najboljše, Jošt Naglav!
Vse najboljše, Marcel Sitar!
Vse najboljše, Tarik Mlivić!
Vse najboljše, Amar Zulić!
Vse najboljše, Rožle Bandalo Magrič!
Vse najboljše, Leo Škrobot!
Vse najboljše, Tilen Einfalt!
Vse najboljše, Samo Šket!
Vse najboljše, Alen Karijašević!
Vse najboljše, Tim Petrovič!
Vse najboljše, Žan Luka Hojnik!
Vse najboljše, Žan Luka Hojnik!
Vse najboljše, Jaka Kamenicki!
Vse najboljše, Anže Stropnik!
Vse najboljše, Jakob Cesar!
Vse najboljše, Jaka Hribar!
Vse najboljše, Nace Lesnjak Notersberg!
Vse najboljše, Gaj Guček!
Vse najboljše, Jaka Miklavžina!
Vse najboljše, Aljaž Supovec!
Vse najboljše, Luka Stropnik!
Vse najboljše, Taj Puklič!
Vse najboljše, Marko Horvat!
Vse najboljše, Žan Luka Blažinčič!
Vse najboljše, Andrej Nunić!
Vse najboljše, Franci Toš Antlej!
Vse najboljše, Jaka Juršič!
Vse najboljše, Maj Cafuta!
Vse najboljše, Maj Cafuta!
Vse najboljše, Mitja Kuntarič!
Vse najboljše, Marko Pečnik!
Vse najboljše, Luka Drobež!
Vse najboljše, Marcel Komar!
Vse najboljše, Malik Mlivić!
Vse najboljše, Malik Mlivić!
Vse najboljše, Karlo Gril!
Vse najboljše, Borut Slatinek!
Vse najboljše, Val Obreza!
Vse najboljše, Lan Sulejmanović!
Vse najboljše, Jure Šket!
Vse najboljše, Anže Krobot!
Vse najboljše, Tim Krobot!
Vse najboljše, Tjaž Podhovnik!
Vse najboljše, Aljaž Aristovnik!
Vse najboljše, Aljaž Aristovnik!
Vse najboljše, Anže Muhić!
Vse najboljše, Aljaž Pratnekar!
Vse najboljše, Luc Plešnik!
Vse najboljše, Nik Šeliga!
Vse najboljše, Vanja Dragič!
Vse najboljše, Nace Štruc!
Vse najboljše, Anže Verbič!
Vse najboljše, Anže Kalan!
Vse najboljše, Luka Podvratnik!
Vse najboljše, Tim Praprotnik!
Vse najboljše, Maj Sebanc!
Vse najboljše, Lovro Pečečnik!
Vse najboljše, Luka Kopušar!
Vse najboljše, Nik Borovnik!
Vse najboljše, Tjaž Zadravec!
Vse najboljše, Timotej Fujs!
Vse najboljše, Alex Novak!
Vse najboljše, Alan Galjaševič Alič!
Vse najboljše, Tim Laznik!
Vse najboljše, Maj Repnik!
Vse najboljše, Fran Šerc!
Vse najboljše, Samuel Seper!
Vse najboljše, Andraž Glinšek!
Vse najboljše, Teo Sobota!
Vse najboljše, Jaka Špital!
Vse najboljše, Tim Rednjak!
Vse najboljše, Žan Pajk!
Vse najboljše, Maks Arbeiter!
Vse najboljše, Ajan Ahmetović!
Vse najboljše, An Avdič!
Vse najboljše, Jan Guček!
Vse najboljše, Dominik Turinek!
Vse najboljše, Luka Rožič!
Vse najboljše, Ivano Barišić!
Vse najboljše, Tilen Jaklin!
Vse najboljše, Nace Primožič!
Vse najboljše, Omar Ajšič!
Vse najboljše, Matevž Šmigoc!
Vse najboljše, Jernej Dvorjak!
Vse najboljše, Denis Mašić!
Vse najboljše, Luka Supić!
Vse najboljše, Tilen Ribič!
Vse najboljše, Mark Luka Oštir!
Vse najboljše, Matevž Kalan!
Vse najboljše, Benjamin Ajšić!

Odigrane tekme

Prejšnja tekma
10
DEC
10. kolo Lige SEHA Gazprom | 17:00 | Celje, Dvorana Zlatorog
Celje Pivovarna Laško
Celje Pivovarna Laško
31:27
Gorenje Velenje
Gorenje Velenje

Liga SEHA Gazprom

 EkipaZmageIzenačenjaPoraziTočke
1.Vardar100030
2.Meshkov Brest70221
3.Celje Piv. Laško62220
4.PPD Zagreb61319
5.Tatran Prešov51416
6.Gorenje Velenje32411
6.Gorenje Velenje32411

VELUX EHF Liga prvakov

EkipaZmageIzenačenjaPoraziTočke
1. Skjern Handbold80216
2. Abanca Ademar Leon60412
3. Gorenje Velenje60412
4. Elverum Handball50510
5. Kadetten Schaffhausen4068
6. Dinamo Bukarešta1092

Liga SEHA Gazprom

 EkipaTekmeZmageIzenačenjaPoraziDani goliPrejeti goliRazlikaTočke
1.Vardar1010003282438530
2.Meshkov Brest97022662343221
3.Celje Piv. Laško106222882632520
4.PPD Zagreb106132822592319
5.Tatran Prešov105142912721916
6.Gorenje Velenje93242422321011
7.Metalurg10307256286-309
8.Dinamo Pančevo10217257312-557
9.Nexe10136246282-366
10.Vojvodina10109235308-733

VELUX EHF Liga prvakov

EkipaTekmeZmageIzenačenjaPoraziDani goliPrejeti goliRazlikaTočke
1. Skjern Handbold108023262527416
2. Abanca Ademar Leon10604271271012
3. Gorenje Velenje10604270270012
4. Elverum Handball10505287304-1710
5. Kadetten Schaffhausen10406263274-118
6. Dinamo Bukarešta10109278324-462

27
ZMAG
v pretekli sezoni
40
TEKEM
odigranih na sezono
59
LET
obstoja kluba
220
TEKEM
vseh selekcij na sezono
1559
GOLOV
Boruta Plaskana za RKGV
2500
SEDEŽEV
v Rdeči dvorani

Generalni sponzor

Sponzorji

Partnerji

Podporniki

Osa pika